به پیتزا ایتالیایی سی ،خانه پیتزای ایتالیایی خوش آمدید


ما در پیتزا سی با بیش از 4 سال تجربه در تهیه و ارائه بهترین پیتزاهای ایتالیایی به مشتریان عزیز خود، به دنبال تأمین تجربه ای منحصر به فرد و لذت بخش در دنیای پیتزا هستیم.


در پیتزا سی، ما به تنوع ، کیفیت و اصالت اهمیت می‌دهیم و با تمرکز کامل بر روی پیتزاهای ایتالیایی اصیل برای هر سلیقه و ذائقه متعهدیم.


همه پیتزاهای ما با استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا و دستورات مرسوم ایتالیایی تهیه می‌شوند تا به شما طعمی اصیل و لذت‌بخش از ایتالیا ارائه دهیم.


  • منوی پیتزا سی شامل پیتزاهای متنوعی با تنوع در طعم و تاپینگ‌ از قبیل گوشت ، مرغ ، بوقلمون ، سوسیس ، پپرونی ، بیکن ، سبزیجات و ... می‌باشد.
  • از پیتزاهای ساده مثل مارگاریتا تا پیتزاهای کواترو که با انتخاب 4 طمع مختلف در پیتزا، شما می توانید 4 طعم مختلف را در یک پیتزا تجربه کنید.
  • همچنین، اگر به دنبال گزینه‌های دیگر از غذاهای ایتالیایی هستید، ما سالاد سزار(گریل و سوخاری)، سیب زمینی تنوری ، سیب زمینی ساده و ساندویچ‌های بوقلمون و مرغ گریل با نان چاباتاو سس پستو را نیز ارائه می‌دهیم.

این غذاها با دقت تهیه می‌شوند تا به شما تجربه‌ای بی‌نظیر از طعم‌های ایتالیایی ارائه دهند.


تیم پیتزا سی از آشپزان ماهر و پرسنل با تجربه، در هر روز کاری به سختی کار می‌کنند تا به شما پیتزاهای تازه و لذت‌ بخش ارائه دهند. همچنین، ما به تأمین خدمات و تجربه مشتری عالی و به یادماندنی تعهد داریم.


ما در پیتزا سی مفتخر به خدمت رسانی به شما هستیم و امیدواریم که تجربه ممتاز غذایی را در مجموعه ما داشته باشید.


اگر سوال یا درخواست خاصی دارید، لطفاً با شماره 32441263-034 تماس بگیرید یا سفارش آنلاین دهید.


با تشکر از انتخاب شما و به امید دیدار در پیتزا سی.

خطایی رخ داده است، لطفا مجدد تلاش کنید.